Artykuły prasowe

Kościół ogłasza rozpoczęcie przyjmowania rezerwacji na wstęp do świątyni w Paryżu podczas dni otwartych

 

Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich poinformował, że można już dokonywać rezerwacji na wstęp do świątyni w Paryżu we Francji w ramach dni otwartych.

Bezpłatnej rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem następującej strony: http://visite.templemormonparis.org.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 22.00, uruchomiony zostanie system łączności (zlokalizowany w USA) obsługiwany przez osoby mówiące po francusku, niemiecku i angielsku. Numer telefonu: 00 1 800 0537 1830.

Dni otwarte dla wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem świątyni w Paryżu we Francji rozpoczną się w sobotę 22 kwietnia i potrwają do soboty 13 maja 2017 r., za wyjątkiem niedziel: 23 i 30 kwietnia oraz 1 maja. Świątynia zostanie poświęcona 21 maja 2017 r. podczas ceremonii, na której mogą być obecni jedynie członkowie Kościoła.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.