GenConf04-23_01_230321_v1.jpg
Artykuły prasowe

Zaproszenie do oglądania wiosennej konferencji generalnej 2023 r

Zapraszamy wszystkich do udziału w konferencji w dniach 1-2 kwietnia 2023 r.

Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich zaprasza wszystkich, aby wraz z milionami ludzi na całym świecie wysłuchali inspirujących przesłań nadziei i odnowy z ust żyjących proroków i apostołów podczas nadchodzącej konferencji generalnej Kościoła, która odbędzie się w sobotę i niedzielę 1–2 kwietnia 2023 r.

Udział w tym religijnym przekazie sprawia, że ludzie poznają Jezusa Chrystusa, wzmacniają swoje osobiste relacje ze Zbawicielem i doświadczają pokoju, nadziei i radości, które płyną z podążania za Nim. Wszyscy święci w dniach ostatnich, sympatycy Kościoła i inni są zachęcani i zapraszani do udziału w tym wydarzeniu odbywającym się w weekend, na który przypada Niedziela Palmowa.

„Konferencja generalna jest okazją do otrzymania osobistego objawienia na podstawie rad i wskazówek żyjących proroków i innych generalnych przywódców Kościoła”, napisało Pierwsze Prezydium Kościoła. „Zachęcamy wszystkich członków do wysłuchania, studiowania, rozważania i stosowania przekazanych wskazówek”.

Ogólnoświatowy przekaz będzie transmitowany z Centrum Konferencyjnego w Salt Lake City w stanie Utah i składa się z pięciu wyjątkowych, dwugodzinnych sesji ogólnych dla wszystkich odbiorców, które będą emitowane w ciągu dwóch dni. Harmonogram jest podany według czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST).

sobota, 1 kwietnia 2023

sobota, 1 kwietnia 18.00 (CEST) — sobotnia sesja poranna

sobota, 1 kwietnia 22.00 (CEST) — sobotnia sesja popołudniowa

niedziela, 2 kwietnia 2023

niedziela, 2 kwietnia 14.00 (CEST) — sobotnia sesja wieczorna

niedziela, 2 kwietnia 18.00 (CEST) — niedzielna sesja poranna

niedziela, 2 kwietnia 22.00 (CEST) — niedzielna sesja popołudniowa

Aby uzyskać informacje na temat osobistego uczestnictwa w sesji konferencji generalnej w Centrum konferencyjnym, wejdź na stronę Temple Square Live Events.

Jak oglądać lub słuchać na żywo?

Wszystkie sesje konferencji będą nadawane strumieniowo na żywo w ponad 70 językach w zakładce live broadcasts strony ChurchofJesusChrist.org. Odbiorcy będą mogli obejrzeć i wysłuchać konferencji również na kanale General Conference YouTube channel, w aplikacji Biblioteka ewangelii, a także [w jęz. ang. — przyp. tłum.] w radio, telewizji oraz na kanałach satelitarnych i cyfrowych .

Jak oglądać lub słuchać w późniejszym czasie?

Po transmisji przesłania będą dostępne w formie tekstowej, audio i wideo na różnych kanałach do przeglądania na żądanie oraz do studiowania. Do tych kanałów należą: Biblioteka ewangelii, Multimedia ewangelii, General Conference YouTube channel, General Conference podcast oraz czasopisma kościelne.

Jak przygotować się do konferencji generalnej

Pomóżcie dzieciom i młodzieży w przygotowaniu się do konferencji generalnej za pomocą porad ze strony „General Conference Activities for Children and Youth”.

Dodatkowe materiały

Niektóre z poniższych materiałów mogą być dostępne tylko w wybranych językach.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.