Artykuły prasowe

Wyznaczenie daty RootsTech Connect 2022

Całkowicie wirtualne wydarzenie, które odbędzie się drugi rok z rzędu

FamilySearch ogłosiło, że RootsTech Connect 2022 odbędzie się w dniach 3–5 marca 2022 r. i będzie całkowicie wirtualnym wydarzeniem związanym z historią rodziny. W RootsTech Connect 2021 wzięło udział ponad milion uczestników z ponad 240 krajów, a więc tegoroczne wydarzenie było najliczniejszym zgromadzeniem w historii RootsTech.

Rootstech 01
Rootstech 01
Rootstech 20222021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

„Po konferencji RootsTech Connect 2021 zdaliśmy sobie sprawę, że możemy nieść radość z historii rodziny milionom ludzi bez względu na to, gdzie mieszkają, poprzez internetowe, wirtualne wydarzenie RootsTech”, powiedział Steve Rockwood, dyrektor generalny FamilySearch International.

Opierając się na tegorocznym sukcesie, RootsTech Connect 2022 pozostanie wydarzeniem całkowicie wirtualnym i bezpłatnym.

„Wzruszyły nas reakcje na całkowicie wirtualne RootsTech i jesteśmy bardzo wdzięczni naszym sponsorom, wystawcom, prelegentom i uczestnikom”, powiedział Rockwood.

„Tysiące ludzi z całego świata stwierdziło, że forma on-line wydarzenia z 2021 r. umożliwiła im po raz pierwszy wzięcie udziału i radowanie się mocą nauki i wirtualnej łączności. Powstało też obszerne archiwum wiedzy, które jest teraz dostępne za darmo przez dały rok”, dodał.

Miłośnicy historii rodziny mogą uzyskać dostęp do ponad 1500 bezpłatnych nagrań z RootsTech 2021.

Rootstech 02
Rootstech 02
Rootstech 20222021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

W przyszłości RootsTech planuje organizować hybrydowe wydarzenia, zarówno on-line, jak i stacjonarnie, a treści mają być rozwijane i dostępne przez cały rok.

„Gdy zagłębiamy się z RootsTech w nowe obszary, planujemy, aby ta wirtualna sfera stała się regularną częścią wydarzenia, i wypatrujemy wszystkich nowych możliwości, które otworzą się przed ludźmi na całym świecie”, powiedział Rockwood.

Wydarzenie, które było planowane w Londynie na jesień tego roku, zostało odwołane.

Wykłady w 2022 r. będą połączeniem sesji na życzenie, sesji na żywo i sesji interaktywnych. Uczestnicy będą mogli poznawać się nawzajem, zadawać pytania oraz uczyć się od ekspertów i entuzjastów. Będą prezentacje i doświadczenia dla wszystkich grup wiekowych, a także wielokulturowe uroczystości.

Rejestracja na RootsTech w 2022 rozpocznie się we wrześniu 2021 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę RootsTech.org.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.