Artykuł

Wygodna i łatwa w użyciu - ulotka o krajowych stronach internetowych teraz w Europie

Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich w Obszarze Europy opublikował nową ulotkę dotyczącą krajowych stron internetowych Kościoła. Dzięki ulotce misjonarze i członkowie będą mogli zainteresować swoich znajomych przesłaniem ewangelii i sprawami Kościoła w ich własnym kraju. Ulotka ta będzie rozdawana w całej Europie, bez konieczności tłumaczenia jej na poszczególne języki.

Jak to będzie działać?

Adres URL (http://countrypage.lds.org) umieszczony na ulotce kieruje sympatyków Kościoła na stronę docelową, na której mogą wybrać kraj.

Na odwrocie tej ulotki jest miejsce na zapisanie wiadomości lub danych kontaktowych. Znajduje się tam także kod graficzny (QR), który po zeskanowaniu przez urządzenie przenośne otworzy tę samą stronę docelową w wyszukiwarce użytkownika. 

Ulotki te będą dostępne w sklepie internetowym pod adresem: http://store.lds.org od lutego 2015.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.