Artykuły prasowe

Transmisje internetowe międzywyznaniowego bożonarodzeniowego koncertu 19 grudnia

Koncert „Świadkowie Bożego Narodzenia" nakręcono w Rzymie i Kopenhadze - premiera w Internecie

Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przygotował wypełnione muzyką świąteczne wydarzenie dla uczczenia narodzin Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Koncert, który był filmowany w Rzymie i Kopenhadze będzie nadawany strumieniowo na wielu platformach cyfrowych począwszy od 19 grudnia 2021 r. o godz. 18.00 czasu środkowoeuropejskiego.

christmas-concert-final-14Download Photo

W czasie koncertu będzie można usłyszeć znane kolędy oraz zobaczyć specjalny występ uznanej skrzypaczki Jenny Oaks Baker i sopranistki Alex Sharpe. Narrację o narodzinach Jezusa poprowadzi duński aktor, Tomas Ambt Kofod.

Koncert „Świadkowie Bożego Narodzenia” będzie dostępny w 24 językach on-line na stronie: ŚwiećŚwiatu.org, na liście odtwarzania na Facebooku oraz na oficjalnej stronie Kościoła na YouTubie. Koncert będzie również dostępny do oglądania w dowolnym czasie do 13 stycznia 2022 r.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.