SeniorMission_01.jpg
Artykuły prasowe

Specjalne uroczyste spotkanie dla przyszłych misjonarzy-seniorów oraz starszych par misjonarskich

Szeroki wachlarz możliwości misjonarskich dla seniorów.

W niedzielę 9 czerwca w godzinach 18:00 do 19:30 czasu środkowoeuropejskiego letniego odbędzie się specjalne uroczyste spotkanie organizowane przez Prezydium Obszaru Europy Środkowej dla wszystkich członków Kościoła w wieku powyżej 50 lat z całego Obszaru.

Podczas spotkania członkowie zapoznają się z różnymi możliwościami misjonarskimi, dowiedzą się o elastyczności czasu trwania służby, znacznej pomocy finansowej dostępnej dla wszystkich starszych misjonarzy oraz o tym, jak składać wniosek o możliwość służby misjonarskiej.

Prorocy i apostołowie Kościoła zapraszają do służby na misji jeszcze więcej misjonarzy-seniorów oraz starszych par misjonarskich. Utworzyli także szeroką gamę znaczących możliwości dla starszych misjonarzy i usunęli przeszkody, które mogły uniemożliwiać niektórym służbę w przeszłości.

Jak wziąć udział w spotkaniu

  • Osobiście: Uroczyste spotkanie odbędzie się po angielsku w Biurze Obszaru Europy Środkowej (Berner Str. 119, 60437 Frankfurt nad Menem).
  • Zdalnie: Transmisja na żywo będzie dostępna dla członków z całego Obszaru Europy Środkowej i będzie tłumaczona na 19 języków: albański, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, ormiański, polski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.