Artykuły prasowe

Przywódczynie świętych w dniach ostatnich z Europy biorą udział w podcaście

Zgodnie ze słowami trzech doradczyń obszaru dla organizacji z Europy kobiety mogą korzystać z mocy niebios. Sibylle Fingerle, Letícia dos Santos Rudloff i Traci De Marco z Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich wystąpiły w ostatnim odcinku podcastu Real Talk & Friends, który opublikowano w piątek 20 sierpnia 2021 r.

AOA podcast 01
AOA podcast 01
Real Talk Podcast2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

„To w każdej mierze zależy od nas, jak kontaktujemy się z naszym Zbawicielem i jak staramy się być prawdziwe i szczere, żyjąc tą wspaniałą ewangelią”, powiedziała Sybille Fingerle podczas podcastu. „Nasze ośmiolatki muszą to wiedzieć, nasze młode kobiety muszą to wiedzieć — że mogą sprowadzić na ziemię moc niebios”, zauważyła Traci De Marco.

Powołanie doradczyni obszaru dla organizacji zapełnia tę lukę, jak wyjaśniła Letícia dos Santos Rudloff. Nie chodzi tylko o podążanie za trendami, aby posiadać kobiecą reprezentację, ale o tworzenie właściwego porządku, powiedziała.

„Udział w tym podcaście był niesamowitym doświadczeniem. Odpowiadanie na pytania o naszą rolę w Kościele w tym nowym powołaniu i rolę wszystkich kobiet świętych w dniach ostatnich było wspaniałe”, zakończyła Siostra Fingerle. „Zespół Real Talk, zwłaszcza Ganel-Lyn i Scott sprawili, że czułyśmy się mile widziane i to był przywilej, że mogłyśmy z nimi rozmawiać”, powiedziała Siostra De Marco.

„Dziękujemy ci, Jezu, za takich przywódców, jak te kobiety! Traci pomogła mi lepiej zrozumieć moc kapłaństwa. Letícia poszerzyła moją wizję dotyczącą roli Kościoła w globalnej jedności. Świadectwo Sybille rozpaliło ogień w mojej duszy”, powiedział współprowadzący Scott Sorensen. „Jestem niesamowicie zainspirowana szczerością i wiarą tych niesamowitych doradczyń obszaru dla organizacji. Mam nadzieję, że świat znajdzie chwilę na to, by posłuchać tej szczerej i napawającej otuchą rozmowy”, dodała Ganel-Lyn Condie.

AOA podcast 02
AOA podcast 02
Real Talk Podcast2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Podcast Real Talk & Friends prezentuje Seagull Book, a producentem jest Covenant Communications. W ostatnich odcinkach wystąpili Michelle D. Craig oraz Bradley R. Wilcox, globalni przywódcy Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, a także antykwariusz Reid N. Moon oraz Mauli Junior Bonner, kompozytor piosenek i producent filmu o historii czarnoskórych członków we wczesnych czasach Kościoła.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.