Artykuły prasowe

Program z cyklu „Twarzą w twarz” dla osób dorosłych stanu wolnego z udziałem Starszego Andersena, Siostry Bingham i Siostry Eubank

Wydarzenie to odbędzie się 13 czerwca 2021 r. i jest adresowane do osób dorosłych stanu wolnego w wieku 31 lat i starszych

13 czerwca 2021 r. Starszy Neil L. Andersen z Kworum Dwunastu Apostołów Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich oraz Prezydent Jean B. Bingham i Siostra Sharon Eubank z Generalnego Prezydium Stowarzyszenia Pomocy poprowadzą program z cyklu „Twarzą w twarz” adresowany do osób dorosłych stanu wolnego w wieku 31 lat i starszych.

FaceToFace_June13
FaceToFace_June13
Starszy Neil L. Andersen z Kworum Dwunastu Apostołów, Generalna Prezydent Stowarzyszenia Pomocy, Jean B. Bingham, oraz Siostra Sharon Eubank, Pierwsza Doradczyni w Generalnym Prezydium Stowarzyszenia Pomocy.© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

„Wiemy, że wiele osób dorosłych stanu wolnego stawia czoła trudnym wyzwaniom, ma też pytania i obawy”, powiedział Starszy Andersen, dodając: „miłość Zbawiciela może uleczyć każdy smutek. Mamy nadzieję, że możemy podzielić się niezrównaną miłością Zbawiciela z naszymi przyjaciółmi na całym świecie”.

Spotkanie będzie transmitowane w niedzielę, 13 czerwca  br., o godz. 16.00 górskiego czasu letniego (MDT) przez kościelny system satelitarny, na stronach internetowych: broadcasts.ChurchofJesusChrist.org, face2face.ChurchofJesusChrist.org, poprzez Latter-Day Saints Channel, BYUtv oraz inne kanały. Lokalni przywódcy powinni wybrać dzień i godzinę oglądania programu, które najbardziej odpowiadają dorosłym członkom stanu wolnego na ich obszarze.

Wszystkie osoby dorosłe stanu wolnego, które mają 31 lat lub więcej, są zaproszone do udziału.

Dorośli stanu wolnego stanowią ponad 50% dorosłych członków Kościoła, jak zauważyła Siostra Bingham. „To znaczące audytorium!”, powiedziała. „Czekamy na rozmowę w nimi o ich wkładzie w królestwo, ich możliwościach służby bliźnim i o ich miłości do Pana Jezusa Chrystusa”.

Siostra Eubank powiedziała, że jako dorosła stanu wolnego jest szczęśliwa, mogąc odbyć tę otwartą rozmowę z innymi osobami dorosłymi stanu wolnego. „Każdy członek, bez względu na sytuację, w jakiej się znajduje, może tak wiele wnieść”, powiedziała, „i mamy nadzieję, że dowiemy się więcej o tym od członków Kościoła”.

Starszy Andersen dodał: „Zwracam się do tych dorosłych osób, które nigdy nie były w związku małżeńskim albo, które owdowiały, są rozwiedzione, są samotnymi rodzicami: jesteście potrzebni w królestwie Boga. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co robicie, aby dzieło Pana postępowało naprzód”.

Wkrótce po nadaniu programu na żywo nagranie tego uroczystego spotkania zostanie zarchiwizowane i udostępnione do oglądania w dowolnym momencie na stronie internetowej: face2face.ChurchofJesusChrist.org, w Multimediach ewangelii, na YouTubie, w aplikacji Biblioteka ewangelii oraz na innych kanałach.

Aby dowiedzieć się o przekazie strumieniowym, językach i szczegółach retransmisji, zajrzyj do dokumentu harmonogram przekazu. Aby uzyskać pomoc dotyczącą sprzętu satelitarnego i przekazu strumieniowego, zob. stronę internetową mhtech.ChurchofJesusChrist.org.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.