20210402_235308_Bell_DJI_0272.jpg
Artykuły prasowe

Pierwsze Prezydium ogłasza zmiany dotyczące konferencji generalnej

Sobotnia sesja wieczorna nie będzie się już odbywać. W konferencji generalnej w październiku 2021 r. nie będzie można uczestniczyć bezpośrednio.

Pierwsze Prezydium Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich ogłosiło zmiany dotyczące nadchodzących konferencji generalnych Kościoła, odbywających się zawsze w kwietniu i październiku.

Począwszy od konferencji generalnej w październiku br. nie będą już organizowane sobotnie sesje wieczorne. Do tej pory sobotnia sesja wieczorna była przygotowywana z myślą o kobietach (październik) lub z myślą o posiadaczach kapłaństwa (kwiecień). Ta zmiana jest wprowadzona, gdyż wszystkie sesje konferencji generalnej będą teraz dostępne dla każdego, kto chce je obejrzeć lub ich posłuchać.

Konferencja generalna w październiku 2021 r. (planowana na dni 2–3 października) odbędzie się w audytorium Centrum Konferencyjnego w Salt Lake City. Centrum Konferencyjne będzie ponownie zamknięte dla publiczności.

Konferencja generalna jest dla członków i sympatyków Kościoła na całym świecie sposobnością, aby za pośrednictwem stale rozwijającej się technologii usłyszeć przesłania dotyczące Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, pochodzące od żyjących proroków i apostołów.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.