Artykuły prasowe

Nowy odcinek programu „Przyjaciel do przyjaciela” już w listopadzie

„Przyjaciel do przyjaciela — Mój Ojciec Niebieski mnie kocha” będzie dostępny 5 listopada 2022 r.

Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich ogłosił, że nowy odcinek programu Przyjaciel do przyjaciela pt. „Mój Ojciec Niebieski mnie kocha” będzie miał swoją premierę 5 listopada 2022 r. o 10.00 czasu górskiego [w Polsce będzie to godzina 17.00].

Friend2Friend01
Friend2Friend01
Generalna Prezydent Organizacji Podstawowej, Susan H. Porter, wraz z dziećmi podczas odcinka programu „Przyjaciel do przyjaciela — Mój Ojciec Niebieski mnie kocha”, którego premiera odbędzie się 5 listopada 2022 r.2022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Dzieci, rodzice i nauczyciele w Organizacji Podstawowej są zaproszeni do oglądania tego programu. Będą w nim zajęcia, muzyka i przesłania od Generalnego Prezydium Organizacji Podstawowej.

Listopadowy Przyjaciel do przyjaciela będzie trzecim odcinkiem programu Przyjaciel do przyjaciela w tym roku. Dwa poprzednie odcinki były poświęcone świątyni i zasadom chrztu, Duchowi Świętemu i sakramentowi.

W ramach prac ręcznych w czasie listopadowego odcinka dzieci zostaną poproszone o zastanowienie się nad tym, jak mogą służyć i okazywać życzliwość bliźnim, a następnie narysowanie tego, o czym pomyślały.

Cały przekaz i odcinki będą dostępne on-line po 5 listopada jako uzupełnienie nauczania w domu i kościele. Dzieci mogą oglądać przekaz

w gronie rodzinnym, w klasach Organizacji Podstawowej lub indywidualnie.

Przekaz zostanie nagrany w języku angielskim. Będą dostępne wersje w językach: hiszpańskim, portugalskim, francuskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim, koreańskim, japońskim, mandaryńskim i kantońskim.

Jak oglądać


Filmy będą dostępne na stronach ChurchofJesusChrist.org, Gospel Library oraz Gospel Media w językach wymienionych powyżej.

Wersja w językach: angielskim, hiszpańskim i portugalskim będzie także dostępna na kanałach Gospel for Kids YouTube:

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.