Artykuły prasowe

Nauczanie na sposób Zbawiciela, przekaz ze Starszym Dieterem F.Uchtdorfem

Starszy Dieter F. Uchtdorf z Kworum Dwunastu Apostołów Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich będzie przemawiał podczas specjalnego przekazu pt.: „Nauczanie na sposób Zbawiciela” w niedzielę 12 czerwca 2022 r.

Teaching in the Saviors Way_01
Teaching in the Saviors Way_01
Starszy Dieter F. Uchtdorf zKworum Dwunastu Apostołów2022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

To wyjątkowe wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich członków kościoła, którzy nauczają w swoim powołaniu lub w domu.

Starszy Uchtdorf podzieli się zasadami, które mają na celu pomóc każdemu członkowi odnaleźć radość i odnieść sukces w nauczaniu ewangelii i zwiększyć zdolność do nauczania na sposób Zbawiciela.

Lokalni przywódcy są zachęcani, aby wyznaczyć datę oglądania, która będzie najlepiej odpowiadać członkom Kościoła w ich obszarze. Spotkania rady nauczycieli będą świetną okazją do obejrzenia przekazu.

Jak oglądać


Od 12 czerwca przekaz będzie dostępny do oglądania w wielu językach:

  • Poprzez Kościelny system satelitarny (w wyznaczonym czasie)
  • Na stronie Broadcasts.ChurchofJesusChrist.org (dostępny przez dwa tygodnie)
  • Na platformie YouTube (przesyłanie strumieniowe na żywo i na życzenie)
  • Na kanale: Latter-day Saints Channel (przesyłanie strumieniowe na żywo i na życzenie)
  • W aplikacji Biblioteka ewangelii (przesyłanie strumieniowe na żywo i na życzenie oraz w wersji dźwiękowej i plików tekstowych w 39 językach)

Aby poznać szczegóły, w tym możliwości przesyłania strumieniowego, dostępne języki i opcje z napisami dla osób z wadami słuchu, odwiedź stronę plan przekazu.

Jeśli jako specjalista ds. techniki w paliku potrzebujesz pomocy ze sprzętem satelitarnym i przesyłaniem strumieniowym, odwiedź stronę mhtech.ChurchofJesusChrist.org.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.