Artykuły prasowe

Nadchodzące światowe spotkanie tematem mormońskiej kampanii promocyjnej

14 marca 2018 r. Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich w Europie upubliczni nową kampanię wideo, której celem jest zwiększenie świadomości zbliżającej się konferencji generalnej.

        

Konferencja generalna to wydarzenie, które dwa razy w roku gromadzi mormonów na całym świecie i jest okazją do wysłuchania przesłań o tematyce duchowej przygotowanych przez przywódców Kościoła. By dowiedzieć się więcej o konferencji generalnej, kliknij tutaj.

Kampania zatytułowana „Powiedzieli do nas” składa się z 16 filmów zawierających przesłania przywódców Kościoła, które zostały przetłumaczone na 23 języki. Filmy będą dostępne na Facebooku oraz na poszczególnych stronach krajowych Kościoła w Europie.

Film otwierający serię zawiera świadectwo Starszego Neila L. Andersena o tym, w jaki sposób głos Pana dociera do nas w czasie konferencji generalnej poprzez nauki Jego sług.

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości konferencji generalnej oraz pomoc ludziom w psychicznym i duchowym nastawieniu się na weekend wypełniony przemówieniami przywódców Kościoła.

Brian Cordray, Dyrektor ds. publikacji w Obszarze Europy, powiedział: „Mamy nadzieję, że ludzie, którzy codziennie obejrzą po jednym z tych filmów i poczują wpływ słodkiego ducha, który towarzyszy tym natchnionym przesłaniom, jeszcze bardziej zapragną uczestniczyć w kwietniowej konferencji generalnej”.

Brian Cordray dodał: „Czekamy na przesłanie naszego nowego proroka, Prezydenta Russella M. Nelsona, i pragniemy go poprzeć, jak również jego doradców, a także wszystkich innych przywódców Kościoła.”

Zeszłoroczna kampania poświęcona konferencji generalnej dotarła do 3,3 miliona osób, została obejrzana 1,3 miliona razy i zebrała 40 tys. reakcji, komentarzy i udostępnień. Odniosła sukces, powiększając grono osób wiedzących o konferencji i tworząc atmosferę radosnego oczekiwania na słowa mormońskich proroków, widzących i objawicieli.

Wszyscy są zaproszeni do oglądania sesji Konferencji Generalnej, która odbędzie się w dniach 31 marca i 1 kwietnia. Informację o tym, gdzie znaleźć przekaz z sesji na żywo, można uzyskać tutaj.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.