Artykuły prasowe

Konferencja RootsTech 2023 odbędzie się on-line i stacjonarnie

RootsTech największa konferencja dotycząca historii rodziny znowu będzie z nami w 2023 roku i odbędzie się w formie stacjonarnej w Salt Lake City, jako dopełnienie odsłony on-line. Zarezerwuj 2–4 marca 2023 roku i dołącz do milionów wirtualnych i stacjonarnych uczestników, aby usłyszeć inspirujące kluczowe wystąpienia, zobaczyć pouczające zajęcia, dowiedzieć się o innowacyjnych technologiach i, co najważniejsze, aby mieć możliwość połączyć ludzi ze swojej rodziny — żyjących w przeszłości, obecnie i w przyszłości.

RootsTech 2023 01
RootsTech 2023 01
RootsTech 20232022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

FamilySearch cieszy się, że może kontynuować tradycję RootsTech, starając się jednoczyć rodziny. W 2023 roku to globalne spotkanie będzie miało swoją 13 rocznicę. W 2022 roku ponad 3 miliony osób wzięło udział w tym wydarzeniu w formie on-line. Od samego początku przewodnią zasadą RootsTech jest innowacja. Każdego roku organizatorzy dostosowują treść wydarzenia tak, aby odpowiadać potrzebom ludzi na całym świecie i przekazywać najświeższe informacje. Wydarzenie w 2023 roku nie będzie się pod tym względem różnić.

„Czujemy potrzebę dalszej nauki i wzrostu”, powiedziała Jen Allen, dyrektor organizacyjny RootsTech. „Ciągle szukamy nowych pomysłów, aby pomóc w rozszerzaniu zasięgu naszych działań poza nasz rynek i stworzyć angażujące i przekazujące wiedzę doświadczenia dla uczestników RootsTech”.

W konferencji w 2023 roku będą brać udział mówcy z całego świata, którzy będą opowiadać o wielu aspektach związanych z genealogią. Jest jeszcze wiele ogłoszeń związanych z RootsTech, które nadejdą później, ale Jen Allen powiedziała, że wirtualny dostęp pozostanie darmowy i otwarty dla wszystkich osób na całym świecie. Trzeba będzie wnieść opłatę (cena jeszcze nie została ustalona), aby wziąć udział osobiście. Aby to zrobić, należy się zapisać, żeby uzyskać dostęp do dodatkowych elementów, takich jak spotkanie Q&A na żywo [Pytania i odpowiedzi] lub tematyczne warsztaty czy studium przypadku. Dodatkowo spotkania stacjonarne będą stanowić wyjątkową okazję, aby znaleźć, co łączy nas z innymi uczestnikami w emanującej energią hali Expo, która jest ulubioną częścią wcześniejszych uczestników RootsTech.

Jen Allen powiedziała, że uczestnicy będą mogli cieszyć się niesamowitymi doświadczeniami odkrywania połączeń rodzinnych, bez względu na to, czy będą brali udział on-line czy stacjonarnie. „Cieszymy się, że możemy dalej służyć milionom osób, które są z nami on-line każdego roku i nie mogę się doczekać powitania tych, którzy będą chcieli uczestniczyć osobiście w Salt Lake City”.

Aby uzyskać więcej informacji lub zapisać się, żeby otrzymać nowe wiadomości, odwiedź stronę RootsTech.org. Znajdź i podziel się tym artykułem on-line z FamilySearch Newsroom.

Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń:W materiałach o Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich przy pierwszej wzmiance prosimy użyć pełnej nazwy Kościoła. Aby uzyskać więcej informacji na temat używania nazwy Kościoła, prosimy odwiedzić dostępny on-line Wskazówki dotyczące używania ogólnych określeń.